Skocz do zawartości


Redaktor

redaktor

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1
RyBeKK

RyBeKK
  • Dołączył: 13-11-2015
  • Grupa: Użytkownik
  • Postów: 9
  • Gadu-Gadu: 52043679
  • Miejscowość Okolice Gdańska
  • Nick JesTeMBoGieM
  • Ulubiona Gra Counter Strike 1.6
  • Ulubiony Serwer [CS 1.6] CoD Mod 301lvl

  • Spędził na Forum: 5h 26m 13s

Imi ę:Patryk
Wiek :19
Co ś o sobie :Interesuję się mechaniką,Ts3
Ile czasu dziennie sp ę dzasz na forum :3/4h Będe :_
Jak sobie wyobra ż asz swoja przysz łą prace jako Redaktor i dlaczego postanowi ł e ś przyst ą pi ć do redakcji ?:Ponieważ jest otwarta rekrutacja a redaktorów zbyt wiele redaktorów nie ma ;3 :)
Dlaczego to w ł a ś nie Ciebie mamy wybra ć?:Ponieważ myślę że się do tego nadam.
Chcia ł by ś pisa ć wywiady czy poradniki ?:Mogę to i to ale raczej wywiady.
Czy zajmowa ł e ś si ę ju ż kiedy ś prowadzeniem wywiad ó w / pisaniem poradnik ó w ?:Tak ;)
Wykonaj kr ó tki wywiad ze sob ą lub napisz kr ó tki poradnik o dawaniu reputacji ( jest to praca testowa i daj ą ca nam wiele do zrozumienia , wi ę c si ę postaraj !):  a więc

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Tym razem przeprowadzimy wywiad z Samym sobą - RyBeKK. Bardzo się cieszę, że zgodziłeś się go Nam udzielić. Powiedz Nam, jak masz na imię, ile masz lat oraz czym się interesujesz?

Witam, mam na imię Patryk i mam 19 Lat  Interesuję się sportem (chociaż nic aktualnie nie trenuje xD ), mechaniką/elektryką samochodową, motoryzacją, wolny czas spędzam przed csem.

Czy chodzisz do szkoły o takim profilu, który jest zgodny z Twoimi zainteresowaniami? Co planujesz robić po jej ukończeniu?

- Tak, chodzę do technikum na profilu mechanik. Aktualnie dorabiam jako mechanik i po szkole raczej będę to kontynuował, ale tylko do 20lat, gdyż później chcę zrobić prawo jazdy na tira i pracować jako kierowca.

Praca kierowcy jest zawodem, który zawiera również wiele wyrzeczeń. Dlaczego chciałbyś w przyszłości pracować akurat w tej branży mimo ukończonego technikum?

- Generalnie w przyszłości mam zapewnione 2 prace, które oferuje mi mój znajomy. Pierwszą jest mechanik, natomiast drugą kierowca. Lubię bardzo mechanikę, ale niestety jest to brudna robota no i trochę mniej płatna. A z drugiej strony lubię też jeździć, a w tym zawodzie mogę nawet pozwiedzać Europę.

Jakie kraje w przyszłości chciałbyś zwiedzić?

- Powiem szczerze że bardzo o tym nie myślałem ale na pewno Hiszpanie, Włochy i Bułgarię.

Rozumiem, mam nadzieję że w przyszłości znajdziesz pracę, którą będziesz wykonywać z przyjemnością, a nie z poczuciem obowiązku. Jakim sportem się najbardziej interesujesz? Piłką nożną? Dlaczego akurat ten?

- Lubię jeździć, więc też mam taką nadzieję. Najbardziej interesuję się podnoszeniem ciężarów, dlaczego? bo sam kiedyś trenowałem xD ale lubię też pokopać z kumplami piłę na orliku.

Z jakiej miejscowości pochodzisz? Czy istnieją w niej placówki, które pomagają rozwijać młodym osobom zainteresowania? Czy sam z takich placówek kiedyś korzystałeś jeżeli trenowałeś podnoszenie ciężarów?

- Pochodzę z małego miasteczka (6tys. mieszkańców). Placówek to raczej nie ma, 2 siłownie na krzyż i tyle xD Ja trenowałem na siłce w szkole.

-Bardzo fajne miasto byłem tam i wiem że mówi się tam po rosyjsku jaki masz stosunek do rosjaninów

- Akurat w tym miejscu co ja mieszkam to częściej się spotyka Białorusinów niż Polaków xD Jeśli chodzi o stosunki to raczej jestem pozytywnie do nich nastawiony. Często są bardziej uprzejmi niż Polacy. Na tyle ile potrafię z nimi pogadać to wydają się całkiem w porządku. Możemy od nich kupić tanie paliwo i papierosy

Wspomniałeś wcześniej, że możesz mieć zapewnioną pracę u znajomego. Jaki więc masz stosunek do szkoły? Jest ona dla Ciebie marnowaniem czasu czy jednak przydatnym źródłem informacji, które przydadzą Ci się w przyszłości?

- Oczywiście że jest przydatna, w końcu to w niej się uczę czegoś co lubię. Może do tych najmądrzejszych się nie zaliczam, ale zależy mi na zdaniu matury i egzaminów zawodowych.

Powiedz Nam.. dlaczego akurat samochody? Dlaczego mechanika? Czy jak byłeś mały obejrzałeś jakiś film, bawiłeś się zabawkami i ustawiałeś korki na całą szerokość dywanu? Kiedy powstało to zainteresowanie do motoryzacji?

- Moje zainteresowanie powstało około 5lat temu. Jak miałem 13lat marzyłem o komarku. Zawsze zazdrościłem swojemu starszemu koledze jego simsonka. Ale udało mi się zrealizować swoje marzenie i kupiłem ogara 205. Ale jak to w starych motorach zawsze coś się zepsuję więc trzeba było to jakoś naprawić xD Na początku było trudno, zaczynałem od błahostek takich jak: linki, manetki, żarówki itp. ale po pewnych czasie to już było za mało, więc postanowiłem rozebrać cały motor i zacząć jakiś "tuning". Wstawiłem inny silnik, zmieniałem bak, zawieszenie i inne pierdoły.  Nie mam już czasu go "dłubać" a po za tym wole już coś przy samochodach robić, no ale tak to się zaczęło.

Jaka według Ciebie jest najlepsza marka samochodów? Jaki chciałbyś mieć w przyszłości model?

- Oczywiście że BMW <3 W końcu to kolege  na bmke będę wyrywał xD . seria 7 model 38

Znasz bardzo dobrze . Powiedz Nam, kiedy i gdzie się poznaliście?

- Tak szczerze to nie pamiętam gdzie i kiedy xD ale na pewno znamy się od dzieciaka.

Bardzo się cieszę, że oboje gracie również w tą samą grę. Jak wyglądały Twoje początki w counter-strike 1.6? Czy zaczynałeś swoją przygodę razem z kolegą?

- W cs`a pierwszy raz grałem u kolegi jak miałem ok. 12lat. Pamiętam jak siedzieliśmy i próbowaliśmy wejść na jakiś server i nigdy nam się nie udawało.

Ahh rozumiem. Sądziłem, że zaczynaliście razem skoro znacie się od dziecka. Do cs jeszcze oczywiście wrócimy, ale powiedz, jakiej słuchasz muzyki? Masz może swoje ulubione kawałki?

- Raczej słucham wszystkiego co wpadnie w ucho.  Tak mam swoje ulubione kawałki ale one dość często się zmieniają.

Jak wygląda sprawa z filmami? Masz swoje ulubione? Jakie zwykle oglądasz?

- Jeśli już oglądam to albo komedie albo akcje, ulubionych nie ma

W porządku, przechodzimy do szybkich odpowiedzi?

Tak

Co do „odpadłych” stron: Brunetka czy Blondynka?

Brunetka

TS3 czy

Proszę Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

?

Steam

Film czy Książka?

Film

Elektronika czy Mechanika?

Ciężka sprawa, ale mechanika

Twoja ulubiona mapa w cs 1.6 ?

Inferno

W porządku, powiedz Nam.. jak wyglądały Twoje początki na ProjektSpark.pl . Dlaczego postanowiłeś się zarejestrować i zostać na forum?

- Grałem kiedyś (jeszcze jak nie miałem steama) na innej serwerowni, ale tam stwierdzili że się pale więc postanowiłem poszukać jakiegoś innego serva. Odpaliłem google wpisałem "servery cs" i trafiłem na tą sieć, a zarejestrowałem się żeby wstawić ss`y.

Czyli Twoja historia jest bardzo podobna do większości użytkowników forum. Z kim na forum / serwerze się najlepiej dogadywałeś / dogadujesz?

- Chyba jednak z Tobą.

Dzięki za wywiad

- Ja również dziękuję za poświęcony czas i cierpliwość.



#2
profesorek

profesorek
  • Tytuł: prof. Pomidor
  • Dołączył: 30-08-2015
  • Grupa: Admin Forum
  • Inne: Grafik , Normal VIP , Redaktor Naczelny
  • Postów: 983
  • Gadu-Gadu: 12296762
  • Miejscowość Gdynia
  • Nick profesorekk
  • Ulubiona Gra Counter Strike: Global Offensive
  • Ulubiony Serwer [CS:GO] Only DD2
  • Spędził na Forum: 25d 32m 36s

Nagrody Usera

Wybacz ale nie ma szans. Twoje podanie o jest dla mnie jakiś żart. Mimo że wywiad zrobiony nawet jako tako, to zawiera masę podstawowych błędów. Do tego próbujesz na siłę mieć kolorek, a przynajmniej do tego kieruje stwierdzenie: " Jak sobie wyobra ż asz swoja przysz łą prace jako Redaktor i dlaczego postanowi ł e ś przyst ą pi ć do redakcji ?:Ponieważ jest otwarta rekrutacja a redaktorów zbyt wiele redaktorów nie ma ;3  :)"

Jakbyś się chociaż znał na redakcji, posiedział chociaż chwilę na forum a nie tak z bomby dzisiaj przyszedłeś na sieć i nagle podanie.


Podanie zostało ODRZUCONE!

Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Kolejne podanie możesz napisać po okresie 7 dni od daty jego odrzucenia.


"Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana" "Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie pokonany" "Ciało ukazuje rzeczy niewidzialne"

STEAM - YOUTUBE - FACEBOOK



Wróć do Redaktor · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony, redaktor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 members, 0 guests, 0 anonymous users


Ten temat został odwiedzony przez 20 użytkowników


    Pikachu ^^ , [Urlop] Bodzio , Jan , TheManForTher , BaKeR , solo987 , BiskupIsLoveBiskupIsLife , Badziax3 , NoFe4R , Qathrina. , Tahin , RyBeKK , ToNy , ✮ `FoReSt~ ✮ , upsSs.! , Szara Mysza , PK LUBIE PLACKI , profesorek , Arthur , Agata.

Witaj na ProjektSpark.pl ! Jesteś Gościem , a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj , aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!