Marshall

Administrator

Ostatnia wygrana Marshall w dniu 28 Maj

Użytkownicy przyznają Marshall punkty reputacji!

Reputacja

40 Excellent

5 obserwujących

O Marshall

♌ Lew™
 • Urodziny 21.08.1991

Informacje

 • Steam
  STEAM_0:0:75408374

Ostatnie wizyty

571 wyświetleń profilu
 1. Kosz Admin BB -_Oski_-

  Napisałeś temat niezgodny ze wzorem, regulaminem bądź w nieodpowiednim dziale.
 2. Kosz [Podanje BB]_-Marcin-_

  Napisałeś temat niezgodny ze wzorem, regulaminem bądź w nieodpowiednim dziale.
 3. Dziennik Zmian - ChangeLog

  21.05 [ CS 1.6 ] Serwer BaseBuilder został oficjalnie utworzony Serwer jest poprawnie skonfigurowany z AmxBans [ CS:GO ] Przeniesiono SourceBans oraz bazy łączące się z serwerami na inny hosting Only Mirage - Dodano spadochron dla VIP'a Surf + RPG - Zoptymalizowano serwer, poprawki mniejszych błędów, aktualizacja informacji, zmiana cennika usług, aktualizacja SourceMod do wersji 1.9 6281
 4. q&a Q&A [1] - Sorky

  1. Kiedy mentalnie dojrzejesz? 2. Wytłumacz mi treściwie pojęcie "geopolityka" 3. Dlaczego na Ruscie (Twoim serwerze) nikt nie gra? 4. Czy jak mnie łapiesz za kitę (mój ogon) to czujesz podniecenie? 5. Jeśli Twoim marzeniem było posiadanie bmx'a to pewnie kiedyś na nim jeździłeś, wymień mi listę tricków bądź nazwijmy to ewolucji które potrafisz? 6. Czy uważasz że Polska jest kolonią? 7. Jaka jest komenda na linuxie do stworzenia nowego użytkownika? 8. Ulubiony serial zagraniczny 9. Jeżeli zbocze góry ma 30 metrów a na tym zboczu stoi Panda która waży 70 kilo, to jaką prędkość osiągnie staczając się z góry w ostatnich 10 metrach? 10. Jeśli masz jakieś poglądy polityczne to jakie (ja jestem wolnościowym liberałem a Ty?)? 11. W jaką grę jesteś kozak? 12. Dlaczego kilkanaście lat temu pisało się huj, a potem ktoś wymyślił że chuj (przez ch)? 13. Które z zadanych pytań przysporzyło Ci najwięcej problemów?
 5. Skarga - Admin Lory

  @nevaeh Młoda ja Ci powiem tak. Twoich skarg to już się naczytałem tyle że mnie głowa boli. I bardzo Cię szanuję za to. Szanuję, że zwracasz uwagę na coś. Czasem troszkę zbyt bardzo restrykcyjnie podchodzisz do regulaminów. Regulamin jest regulaminem, ale nawet niechcący można go złamać. Jeśli ktoś robi to celowo bądź nagminnie, to trzeba go ukarać, jeśli zaś zdarzyło się raz, to darujmy sobie. Skarga oczywiście słuszna i dziękuję za nią, bo takie sytuacje powinniście zawsze zgłaszać i to nie jest żadne konfidentctwo, tylko dbanie o serwer. Tak czy siak. Czemu nigdy nie chcesz zostać adminką? Ja Ci dam nawet bez składek, dam Ci nawet opiekuna, co chcesz. Weź zamiast tych skarg sama się za to i poogarniaj bo masz do tego predyspozycje, to czemu nie? Czekam na wiadomość na priv odnośnie zgody. Tak by było na + dla serwera i dla Ciebie. @Paweł "Lory"Z pośród wszystkich adminów jesteś najbardziej ogarnięty i wolałbym tym razem uniknąć jakiegokolwiek karania Cię. No ale dowaliłeś w 2. punkcie w którym usprawiedliwiasz się że gracz nie zgłosił Ci że jest obrażany i dlatego nie wyciągnąłeś konsekwencji. No kurde i bez jaj. Jeśli widzisz że ktoś kogoś obraża to reagujesz od razu a nie czekasz aż Ci to ktoś zgłosi, bo 90% graczy nie zgłosi nigdy takiej sytuacji, a jedyne co zrobi to zacznie odpowiadać tym samym, czyli też ubliżać. Także 1 punkcik karny na Twoje konto. Do reszty już mogę dać jedynie upomnienie słowne. Proszę też pamiętać o tym, że admin na serwerze tak samo gra jak i reszta graczy na serwerze i nie jest w stanie zauważyć każdej sytuacji bądź reagować automatycznie. Nie jest to żadna obrona adminów, ale liczcie się z tym, że jak jest jeden admin na cały serwer to siłą rzeczy nie zobaczy wszystkiego ani nie będzie w stanie zareagować automatycznie. Admin nie robot, a robot nie ma na imię Paweł.
 6. Kosz Podanie o Admina

  Napisałeś temat niezgodny ze wzorem, regulaminem bądź w nieodpowiednim dziale.
 7. Wtyczka usuwa treść postu w standardowym kanale odpowiedzi. Usunięcie treści z postu.xml
 8. Rezygnacja szumrak

  Rezygnacja została przyjęta.
 9. Zrób ze mną wywiad!

 10. Skarga - N1 ѕαѕнαツ ProjektSpark.pl

  Admin @To[M]ekk został przyjęty na orkes testowy, ale z tego co widzę po jego pytaniach odnośnie regulaminu czy samej obsługi admina - doświadczenie zerowe. Tak samo upominałem, że admin nie służy do zabawy tylko do trzymania porządku na serwerze. Przeprosiny nikogo nie interesują, to nie jest piaskownica i miejsce do zabaw. Także z dniem dzisiejszym admin traci uprawnienia. Za opłaconą składkę zwrot 9.60zł do sklepiku.
 11. Mute

  Błąd występował z powodu niepodłączonego sourcebans'a pod serwer, na obecną chwilę włączyłem. SourceBans a w sumie hosting na którym stoi baza danych powoduje problemy z połączeniami na serwerze, więc jeśli znów wyłączę to musicie chwilę poczekać. Wiem w czym jest problem, więc temat zamykam.
 12. Bug z duchem

  Wrzuciłem lekką poprawkę, ale co do działania nie jestem pewien więc za jakiś czas proszę napisać czy dalej ten problem występuje.
 13. Rezygnacja [JOGI]

  Rezygnacja została przyjęta.
 14. Przyjęte Podanie o Admina Surf

  Gratulacje! Twoje podanie zostało przyjęte! W celu nadania uprawnień skontaktuj się z administratorem.
 15. Przyjęte Podanie o Admina Surf

  Przyjęty na okres testowy. Uprawnienia zostaną nadane po opłaceniu składki.