Marshall

Administrator

Ostatnia wygrana Marshall w dniu 18 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Marshall punkty reputacji!

Reputacja

8 Neutral

1 obserwujący

O Marshall

Właściciel
 • Urodziny 21.08.1991

Informacje

 • Steam
  STEAM_0:0:75408374

Ostatnie wizyty

184 wyświetleń profilu
 1. wywiad Prosty wywiad a`la Badzia z.... zQnem

  Czytać się mi nie chciało bo długo, ale fajnie Badziu że się starasz. Ale już wynagrodziłem. Poszukaj teraz innych kto będą takie wywiady robić.
 2. Propozycja

  złóż podanie? Myślisz skąd my Ci adminów wytrześniemy? Taki temat nie ma racji bytu. Przepraszam.
 3. Rekrutacja na Moderatora oraz Admina Forum

  Dla mnie liczą się tylko osoby które aktualnie biorą udział w sieci. Każdego który został odrzucony przepraszam, ale składacie podania tylko gdy rekrutacja jest otwarta. Pisałem. Czasy i polityka się zmieniła. @Badziax3 Moderator. @Aris Moderator @Sorky @F NIe mogę niestety wziąć każdego, ale starajcie sie. Tylko nie tak jak teraz. Że jestem aktywny tylko jak rekrutacja. BO nigdy tak nie będzie. Weźcie przykład z obecnych ludzi. Bo się troszkę zmieniła polityka.
 4. [Mirage] Odbierz darmowego VIP'a!

  @EAGLE Usługa dodana aktywna do 2019-04-22 18:20.
 5. [Surf+RPG] Odbierz darmowego VIP'a!

  @VooFY W ramach admina przysługuje Ci VIP, więc nieaktualne. @Cryptonek, @#pomidorówka ProjektSpark Usługi dodane, aktywne do 2019-04-22 18:12.
 6. Kosz Prośba o unbana

  Napisałeś temat niezgodny ze wzorem, regulaminem bądź w nieodpowiednim dziale.
 7. Zdegradowany Degradacja akuuku

  Na podstawie opisanej sytuacji administracja zgodnie z prośbą degraduje użytkownika ze stanowiska.
 8. Z dniem dzisiejszym otwieramy przyspieszoną rekrutację na stanowiska: Moderator (2x), Admin Forum (1x) Polityka obsadzania ludzi na stanowiska na sieci zmienia się, od momentu reaktywacji projektu jak i od niedawna. W przeszłości większość wyborów i decyzji było zbyt pochopnych, na wyrost i nieprzemyślanych. Wszystko to musimy puścić w niepamięć i zacząć od nowa, ponieważ sieć musi się rozwijać, a powielając to co było będziemy notować jedynie regres, tracić wizerunkowo jak i sama atmosfera nie będzie najlepsza. Zasady są naprawdę proste i powinny być zrozumiałe i logiczne dla każdego. Potrzebujemy osób aktywnych, które mają czas, potrafią pogodzić obowiązki prywatne z tymi na sieci, jak i samym zaangażowaniem. Jeśli ktoś wie że nie będzie miał czasu to niech po prostu da innym szansę, bo obejmując posadę blokuje szansę innych. Jeśli chodzi o wiedzę czy umiejętności, to też muszą być mniej więcej adekwatne do posady, nie na wyrost. Oczywiście bez obaw, nikt nie wymaga bycia aktywnym przez 24/7 i posiadania nie wiadomo jak wielkich umiejętności. Chcemy by każda osoba w naszej ekipie była zaangażowana, miała chęci do pracy jak i swojego rozwoju. Główne wymagania na Moderatora: Znajomość zasad języka polskiego na dobrym poziomie Kultura osobista Znajomość zasad i regulaminu forum Brak konfliktów z użytkownikami Umiejętność bycia obiektywnym i bezstronnym w przypadku rozwiązywania konfliktów lub podejmowania jakichkolwiek decyzji na tym stanowisku Główne wymagania na Admina Forum: Przynajmniej podstawowa wiedza w zakresie posługiwania się panelem admina na silniku IPB/IPS Doświadczenie w pracy przy forum + Wszystko to co w wymaganiach na moderatora Jeśli chodzi o ewentualnych przyszłych moderatorów, to postanowiłem wprowadzić nowe zasady i możliwości, które każdej z osób bardziej zaangażowanych, chętnych do nauki i rozwoju pozwolą na o wiele więcej. Moderator po prostu będzie stopniowo wdrażany w panel admina forum do najprostszych zadań w celu obycia się. Wszystko po to aby w przyszłości w razie chęci awansu takiej osoby za zasługi/zaangażowanie/pracę była ona już ze wszystkim zapoznana na nowym stanowisku i posiadała odpowiednią wiedzę. Jest to także szansa dla osób które chcą się w tym kierunku czegoś uczyć i rozwijać. Aby złożyć podanie napisz post w tym temacie stosując się do poniższego wzoru. Imię: Wiek: Na jakie stanowisko się ubiegasz (moderator/admin forum)? Twoje doświadczenie i umiejetności od strony technicznej w obsłudze for na silniku IPB/IPS badź innych: Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderatora/Admina Forum i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do Teamu? Twój staż na sieci ProjektSpark.pl: Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź)? * Temat służy tylko i wyłącznie do składania podań w formie postu. Nie wypowiadamy się tutaj jak w przypadku standardowych podań. Każde zbędne posty będą usuwane i autor zostanie ukarany ostrzeżeniem.
 9. Kosz Podanie o admina

  Napisałeś temat niezgodny ze wzorem, regulaminem bądź w nieodpowiednim dziale.
 10. Dziennik Zmian - ChangeLog

  16/17.04 [WWW] Konfiguracja nowego sklepu pod serwery csgo www.sklep.projektspark.pl & www.sklep2.projektspark.pl SourceBans postawiony od nowa w wersji 1.6.3 oraz stworzenie do niego szablonu na potrzeby sieci www.sourcebans.projektspark.pl [CS:GO Only Mirage] Serwer został stworzony od nowa tak, aby był w pełni dopracowany, zoptymalizowany oraz wyróżniał się wśród innych serwererów tego typu SourceMod 1.9 6276, Metamod 1.10 670, PtaH 1.0.10, SteamWorks 1.2.3 Podstawowe ustawienia - Tryb gry uproszczony (casual) - Czas rundy 2 min - Maksymalna ilość rund 30, do 16 wygranych - Czas wybuchu bomby 40 sekund Przykładowe dodatki - Skiny (!ws), kosy (!knife), rękawiczki (!gloves) - !ruletka - Newsy (menu) przy wejściu na serwer z najciekawszymi informacjami od ProjektSpark.pl - Exp rang matchmaking (!lvl), do wyboru wygląd rangi 5v5 lub 2v2 wingman - Bonus za dodanie ProjektSpark.pl do nicku na steam (Kevlar co rundę) wraz z informacją co rundę gdy gracz nie posiada w nicku nazwy - Licznik czasu do wybuchu bomby na HUD - Antyflesh od swoich teammate'ów - Informacja o vip'ach online - 29 RoundSoundów - (!misje) mini misje z rankingiem Reszta do sprawdzenia na serwerze
 11. Przyjęte Podanie na Admina

  Gratulacje! Twoje podanie zostało przyjęte! W celu nadania uprawnień skontaktuj się z administratorem.
 12. Przyjęte Podanie na Admina

  Serwer został postawiony od 0 na nowo ze sporą listą zmian oraz odpowiednią konfiguracją, było to już po Twoim podaniu. Zmiany zachodzą także w organizacji. Jeśli chodzi o składkę, to ustaliliśmy, że jest obowiązkowa i będzie tak przynajmniej przez ok. 3 miesiące. W ramach składki wchodzi oczywiście vip. Jeśli nie odpowiadają Ci obecne warunki to napisz prywatną wiadomość w celu rezygnacji. Uprawnienia zostaną dodane po opłaceniu składki. W celu zapłaty zgłoś się do @Wojol W celu nadania uprawnień @Marshall
 13. [Awans] Aris

  Użytkownik @Aris został awansowany na stanowisko Opiekuna Serwera TeamSpeak3. Powodem awansu jest bardzo wysoka aktywność, chęć pomocy i angażowania się oraz wiedza w pełni adekwatna na to stanowisko. Życzę miłej i bezkonfliktowej pracy.
 14. @ToTylkoJa No cześć słynna Kasiu. Czemu szarością świecisz. Już Ci daje róż.
 15. halo cześć!

  Lol. Nie byłem nigdy w życiu na takiej sieci choć w tej branży z 8 może więcej lat siedzę. Sama nazwa kojarzy się mi już z jakąś tandetą :D Musiałeś mnie z kimś pomylić. Na zbyt wielu sieciach nie byłem bo nie lubię zmieniać co chwilę, jedynie jakieś zlecenia wykonuję dla innych i to wsio.