softendo

Użytkownik

Reputacja

0 Neutral

O softendo

 1. One more thing. :) + Stackowanie nie działa - tzn można tylko np po 1000szt SCRAP trzymać, czyli stack-owanie wszystkich przedmiotów jest takie samo jak na tradycyjnym serwerze. + Kopalnia HQM nie generuje metalu wysokiej jakości - tylko siarkę, metal zwykły i kamienie.
 2. Update RUST

  Witam, kolejny update RUST :), prosze o wgranie modów :) Dzięki i pozdro!
 3. Kolejny Wipe Out

  Aaaaa dobra :) bo mi ludzie truli na serwerze, że zaraz WipeOut i przestałem grać czekając na czyszczenie... ładnie dałem się strollować :) Dzięki za odpowiedź. Miłego! :) ps.: Na serwerze jest max 10 baz. Peeeełno miejsca! :) (sorry za repost - nie wiem jak skasować stary post)
 4. Witam, Szybkie pytanie do administracji. Kiedy następny wipe out? :)
 5. Modyfikacja TP jest niezmoderowana

  Dzięki Sorky! Btw był znowu mały update "smol update" powyłączał wszystkie mody :) hehe
 6. Witam serdecznie, na serwerze modyfikacja do teleportacji nie jest zmodyfikowana pod gracza do końca tak jak powinna. Tzn powinna działac tylko funkcja /TPA , /TPR a aktualnie wszyscy gracze mogą korzystać z opcji dostępnych dla administratora, tzn: - można teleportować graczy do siebie wpisując /tp "nazwa gracza którego chcesz przeteleportować" "nazwa gracza do którego go ma przeteleportować" co tworzy komicznne sytuacje a zarazem dużo graczy ucieka od razu z serwera jak się pojawi ktoś kto teleportuje wszystkich w jedno miejsce pod siebie i zabija :) :) pozdrawiam :) michał + można się przeteleportować do dowolnego gracza bez jego zgody/akceptacji, przykład: /tp "nazwa gracza" - teleportuje instant do gracza którego wpisaliśmy inicjały, nawet jak gracz jest offline, teleportuje nas do niego w sposób natychmiastowy Ok wszystko już działa. Dzięki, pozdrawiam. I jeszcze jedno szybkie pytanie. Czy można u Was kupić (tak pytam na przyszłość) konto VIP na ten serwer? I co się dostaje za VIP? + Jedna mała sugestia z mojej strony. Czy istnieje możliwość zainstalowania MODa "FRIENDS" chodzi o szybkie dodawanie do TEAMów ludzi i tagowanie ich jako /friends add "nazwa", żeby nie było trzeba autoryzować każdej wierzyczki pod wszystkich ewentualnych graczy należąch do klanu?
 7. Witam serdecznie, Mody i mutatory nie działają ze względu na aktualizację świąteczną (zbieranie jajek itp) :) chyba trzeba zaktualizować/dodać mody (tp, bgrade, x1000, stash itp) pozdrawiam serdecznie i wesołych świąt. - michal