Koozie

Użytkownik

Ostatnia wygrana Koozie w dniu 22 Maj

Użytkownicy przyznają Koozie punkty reputacji!

Reputacja

5 Neutral

O Koozie

Ostatnie wizyty

42 wyświetleń profilu
 1. Q&A [2] - Koozie

  1. Oczywiście 2. Już odniosłem.. 3. Wszystkie po trochu 4. Niczego 5. Duuuuużo rzeczy, ale na pewno bym wiecej gral w cs'a xd zrobiłbym to co robię w dzień tylko dłużej lol 6. Kino 7. Historie 8. Tak jak każdy człowiek zauwaza ciało i wygląd to ja też(oczami, oczyma idk), a jeśli chodzi Ci o wygląd charakter itp No to trochę wygląd trochę charakter, humor, wiesz o co chodzi (wiem że pisze nie zrozumiałe no ale to ja...) 9. Nie 10. Nie oglądałem strasznych filmów (straszny film ileś tam to dla mnie komedia)
 2. Q&A [2] - Koozie

  1. mam 15 lat 2. Kewin 3. A dlaczego nie ? 4. Pisałem już. 5. Najczęściej gram w cs'a :) ale też lubię latać moimi dronami. 6. Jeszcze się uczę w szkole podstawowej 7. Pomarańczowy
 3. q&a Q&A [1] - Sorky

  1. Chcesz mieć dzieci w przyszłości ? Jeśli tak to ile. 2. cs:go czy cs 1.6 ? 3. Kfc czy McDonald ? 4. Grasz/grałeś w minecrafta ?
 4. Kosz Q&A Koozie

  Zapraszam do zadawania pytań.
 5. Co chcesz kupić: chcę kupic grę Counter Strike Global offensive Prime (bez vac) Maksymalna cena: 50 zł Płatności (przelew, SMS, PaySafeCard, CashBill etc.): PaySafeCard Kontakt (GG, PW, e-mail, Steam etc.): Steam Możliwość handlu przez Allegro? (tak/nie): Nie Screeny:
 6. REZYGNUJĘ Koozie

  Mój nick: Koozie Ubiegam się o rezygnacje z rangi: Admin Only Mirage Powód rezygnacji: Niestety muszę to pisać bo już nie mam tyle czasu na cs'a bo szkoła i prywatne sprawy i po prostu nie mogę już poświęcać czasu tej grze tak więc rezygnuję z tego, nie chętnie to pisze no ale muszę się szkołą zająć przez te 2 msc i proszę tylko o zdjęcie admina, a za jakieś 2 msc wrócę jako normalny gracz (Tak proszę o zdjęcie admina)(naprawdę) Jaka grupa ma być domyślna?: Użytkownik
 7. Ostatnia litera!

  daktylograficzny
 8. Liczymy do upadku forum

  5
 9. Czy lubisz...?

  Czy lubię budyń ? No tak średnio bym powiedział Czy lubisz pływać w basenie bez wody ?
 10. Jak umarło 1000 chomików!

  3. Poszedł pobawić się z kotem... już nigdy nie wrócił..
 11. Kosz Cheater

  Witam, spotkałem cheatera, nick: C.O.B.A profil steam: [Ukryta zawartość] SteamID: STEAM_0:1:499498792 Gracz posiada WallHack'a
 12. 1. Nick: Koozie 2. Wiek: 15 3. Doświadczenie (w byciu adminem): ok. 3 miesiące 5. Staż w CS: ok. 4 lata 6. Link do profilu Steam:[Ukryta zawartość] 7. Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem naszego serwera?: Ponieważ czasami zdarzają się nieuczciwi gracze, a nie zawsze są admini więc psują rozgrywkę innym. Także chciałbym aby na serwerze była kultura i spokój. 8. Ile dziennie czasu poświęcisz serwerowi?: ok 3-4 godziny dziennie. 9. Kontakt (GG, Steam): Steam 10. Link do GT: [Ukryta zawartość] 11. Miesięczna składka: Jeśli będzie trzeba to tak.
 13. Imię: Kewin Wiek: 15 Ile dziennie czasu poświęcisz serwerowi?:Ile będę mógł. Link do profilu Steam: [Ukryta zawartość] Znajomość komend SM(1/10):9 Doświadczenie:Jeśli chodzi o admina to na innym serwerze byłem ok. 3 miesiące, a jeśli chodzi o cs to ok. 4 lata. Dlaczego chciałbyś zostać adminem?: Ponieważ czasami zdarzają się nieuczciwi gracze, a nie zawsze są admini więc psują rozgrywkę innym. Także chciałbym aby na serwerze była kultura i spokój. Składka miesięczna obowiązkowa 11.07?: Jeśli będzie trzeba to tak.
 14. Szybka rekrutacja na opiekuna Only Mirage

  Nazwa serwera: Only Mirage Imię: Kewin Wiek: 15 Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Jak tylko będę mógł to będę pomagał Staż na serwerze: ok. 1 miesiąc Znajomośc amxx (1-10): 9 Zaufanie wobec graczy (1-10): 8 Dlaczego akurat Ty: Zauważyłem od czasu, że na serwerze nie gra dużo opiekunów, adminów itp. Tak więc postanowiłem złożyć podanie na opiekuna, często zdarzają się nieuczciwi gracze i wtedy nie ma komu ich zbanować (Zachęcił: Wojol ^^) Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd): - Masz zamiar zmienić coś na serwerze? Jak tak, to co ?: Raczej nie.
 15. Siema!

  Witam wszystkich!