Paweł "Lory"

Admin CS

Reputacja

0 Neutral

O Paweł "Lory"

  1. Skarga - Admin Lory

    1. Zrobiłem może tak 2 razy bo pisali do mnie i chcialem im odpowiedziec lecz nawet nigdy nie było informacji na czacie od AntiCampa 2. Jeśli posiadasz monitor 40cali i hud_scaling 0.1 prawie na czacie nic nie widzę, a po 2 nic nie powiedziales że Cię obraża, jeśli byś powiedział okej, już robię. Co odnosie do 4 punktu, tak zblokowałem się a nie powiedziałem "zabijcie mnie czy coś", próbowałem się wydostac o własnych chwilach gdy otworzyłem konsolę zobaczyłem że mnie zabiłeś. A tak na marginesie Ty już byś miał mase banów z tego co słyszalem od graczy łamiesz regulamin, a teraz bawisz się w stróża prawa ;) Pozdrawiam Paweł.
  2. Nick : N1 ѕαѕнαツ ProjektSpark.pl Mapy; Utopia i Monster fix Godzina i data; 09.05.2019r, około 17 1. Administrator słucha się graczy którzy podsyłają mu różne komendy np jak "bind "I" "!sm_mute Paweł j***ć Cię" 2. Admin kampi na różnych mapach i niektórzy gracze to potwierdzą 3. Administrator nadużywa komend. 4. Zrzucanie winny na graczy. 5. I jeszcze słyszałem od graczy że Scamował. Wszystkie ssc znajdą sie na dole. Gracze którzy mogą potwierdzić moje dowody, ZerO i Wiluś :) Pozdrawiam, Paweł "Lory" O.
  3. Mute

    Po zmutowaniu danego gracza na czacie pokazuje "Wyciszono x gracza", błąd tkwi w tym jak wyjdzię się i wejdzie ponownie na serwer mute automatycznie się resetuje i dany gracz ponownie można gadać. Błąd ten występuje też w Gag'u/ Pozdrawiam.
  4. Bug z duchem

    Po zginięciu jak Vip wpisze /redie to gracz po zrespieniu się dostaje molotova i apteczke z molotovem nic nie można zrobić a apteczke można wyrzucić poprzez kliknięcie "G" i dany gracz który obok mnie stał może ją podnieść.