Sorky

Admin Forum

Ostatnia wygrana Sorky w dniu 13 Maj

Użytkownicy przyznają Sorky punkty reputacji!

Reputacja

51 Excellent

2 obserwujących

O Sorky

Opiekun

Informacje

 • Steam
  STEAM_0:0:29194011

Ostatnie wizyty

512 wyświetleń profilu
 1. q&a Q&A [4] - zQnem

  Halo, dlaczego nie wchodzisz na ts'a? Poklikamy? Kiedy robimy cod'a? Gdzie jesteś jak Cię nie ma? Jak nowa praca? Plany na przyszłość? Trzy przedmioty które byś zabrał na bezludną wyspę Jedna osoba z forum którą byś chciał tam zabrać (skazać na Ciebie xD) Jesteś ostatnim człowiekiem na ziemi, co robisz?
 2. Kolejny Wipe Out v2

  Stackowanie poprawione, szukam dlaczego kopalnie nie działają
 3. Jak umarło 1000 chomików!

  5. utopił się w misce z pićkiem ;<
 4. Update RUST

  Problem został rozwiązany
 5. Update RUST

  Człowiek nawet nie pośpi po resecie będzie w porządku
 6. beatbox INSO | toronto raptors BEATBOX routine

  Dałbym dwa płomyczki ale się ni da
 7. q&a Q&A [3] - Badziax3

  Będzie dużo bo nikomu się nie chce zadawać... Czy musisz być caa przykryty kołdrą? Czy zawsze uśmiechasz się do zdjęć? Czy kiedykolwiek załatwiałaś się w krzakach? Co nam dasz do posłuchania w tym tygodniu? Najgorszy film? Jesteś leniem? xD Robiłaś TO poza domem? W czym śpisz? Boisz się duchów? Puma czy reebok? Herbata z czy bez cukru? Lato czy zima? Jakie jest obecnie Twoje największe marzenie? A takie mniejsze? Trudno było się odnaleźć w UK? Jaki jest Twój ulubiony cytat? Ulubiony film? Ulubiona książka? Z czego najbardziej jesteś dumna? Gdybyś była sobą sprzed roku i spotkała obecną siebie – co byś sobie powiedziała? Skoro życie jest takie krótkie, dlaczego robimy tyle rzeczy, których nie lubimy? Z kim z fourm się już spotkałaś? A z kim byś chciała? Został Ci rok życia, co planujesz zrobić? Co sprawia, że tracisz poczucie czasu? Wolałabyś być smutnym geniuszem czy radosnym przeciętniakiem? Najlepsze wspomnienie z Twojego życia? Najładniejsze miejsce jakie odwiedziłaś? Kiedy jedziemy do Agaty na spaghetti? xD Czego się obawiasz w swoim życiu? Jaka jest Twoja pierwsza myśl rano? "Oh nie"? xD Kim jest pięć osób, z którymi spędzasz najwięcej czasu? A pięć osób z którymi najwięcej piszesz? Kto Cię najbardziej inspiruje?
 8. Propsujesz nutkę wyżej?

  Nie znałem ale tak \m/ Coś na uspokojenie?
 9. Liczymy do upadku forum

  12
 10. Liczymy do upadku forum

  10
 11. Propsujesz nutkę wyżej?

  Jakoś nie lubie takich :<
 12. Kolejny Wipe Out

  Problem został rozwiązany
 13. Kolejny Wipe Out

  Wipe jest tylko na forced, chyba, że faktycznie już ciężko zbudować jakąś bazę. Wtedy zrobię ręcznie ;)
 14. q&a Q&A [3] - Badziax3

  [P] Ulubiona potrawa? [P] Ulubiony zespół? [P] Ulubione zwierze? [P] Ulubiony kolor? [P] Jak długo jesteś już w UK? [P] Dlaczego podjęłaś decyzję o wyjeździe? [P] Kiedy mnie zaprosisz? xD [P] W jakie gry lubisz grać poza cs'em? [P] Jakiś ulubiony sport? [P] Dlaczego się nikogo nie słuchasz? [P] Co byś w sobie zmieniła?
 15. Skojarzenia

  Obrazek