Rozwale Was Na Kawalki :D

Normal VIP

Reputacja

1 Neutral

O Rozwale Was Na Kawalki :D

Admin CS

Ostatnie wizyty

46 wyświetleń profilu
 1. Witajcie :)

  Siema
 2. Siema

  Nie pamiętam, ale siema ;D
 3. halo cześć!

  Siema
 4. Przyjęte Podanie na Admina

  1. Nick: xScorpex wcześniej pashaBiceps 2. Wiek: 17 3. Doświadczenie (w byciu adminem): Coś powinno zostać w głowie, ponieważ byłem kiedyś adminem na starym cod mod'zie w cs 1.6 [ Nick Rozwale Was Na Kawalki ] 4. Znajomość SourceMod (1-10): 6-7/10 5. Staż w CS: Ok. 4 lat. 6. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Rozwal3Was/ 7. Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem naszego serwera?: Kandyduję na admina, ponieważ gdy wbijam na serwer, najczęściej spotykam albo cheatera, który se biega kilka godzin po serwerze, albo dzieci którzy krzyczą... 8. Ile dziennie czasu poświęcisz serwerowi?: z 3-4 godzinki powinny wystarczyć [ Najczęsciej godziny wieczorne ] 9. Kontakt (GG, Steam): Steam, link jest powyżej. 10. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/xScorpex/51.77.34.138:30064/ // Tak wiem, godzin może za mało, ale zmiana nicku resetuje minuty / godziny, bo na pewno więcej grałem niż te 36 minut. 11. Miesięczna składka: Nie wiem, ale na serwerze pisze, że admini są darmowi, hmm. Jak będzie potrzeba to się zobaczy.
 5. Galeria P0v3R

  A kolego, czy potrafisz może rysować w gimpie, czy tylko dodawać napisy do danego obrazu? ... Jeżeli potrafiłbyś, to chciałbym abyś mi zrobił grafike ( logo ) do mojego teamu na steam. Dlaczego rysowanie? Chodzi mi coś ambitnego. Tag nosi Nims.pro, i chciałbym coś zajebistego. Jeżeli byś na prawdę potrafił, to proszę cie o prywatną wiadomość.
 6. Siemka

  siema
 7. Team ? ;D

  Siema. Poszukuję z 2-3 osoby do grania w cs;go w moim teamie. Chciałbym stworzyć zaj3bisty team do cs'ka Tag teamu: Nims.Pro Rangi: Ja - g3 Kolega nr1 : g3 Kolega nr2: g3 Jeżeli jest ktoś chętny To zapraszam pv. Najlepiej jakieś 15+ lateq. W dodatku: Miałbym do WAS zapytanie, a jak sie podołacie temu pytaniu to i nawet zadanie Szukam osoby która potrafiłaby rysować w gimpie lub coś w tym stylu. Przychodząc do sedna chodzi mi o to czy zrobiłbyś/łaś mi grafikę / logo dla mojego team'u do cs. Logo na avatar steam. Coś zaje**stego. Mój tag team to: Nims.Pro . Nie wiem czy miałbyś/miałabyś może jakiś pomysł, czy może nie, ale liczę, na twoją pomysłowość Z góry dziena!
 8. Siema

  siemandero
 9. Witam

  siemanero
 10. Serwus Hultaje

  Siema!
 11. Siemano

  Siemano
 12. Archiwum Stwórzmy razem mirka

  Moim zdaniem na serwer dodać dla każdego !ws , a knife i gloves tylko dla vipów Chyba w sumie to wszystko jak na serwer only mirage
 13. Drezio wbija!

  Siema! To były czasy
 14. Imię na ostatnią literę

  Daniel
 15. Ktoś, coś grafika?

  No siema. Poszukuję osoby, która lubi i potrafi sie pobawić w gimpie. Chodzi mi bardziej o rysowanie z nim. Do czego zmierzam? Poszukuję takiej osoby, ponieważ chciałem zrobić z kumplem team do cs;go, nazwę już mamy, ale grafiki nie. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, poprosiłbym o info w kom lub w wiadomości pv Z góry dziena! P.S. Za grafikę jakieś hajsiwo się ogarnie