isolated

Legenda Sparka

Reputacja

8 Neutral

O isolated

 • Urodziny 04.12.1996

Informacje

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/canyouhearmeplease/

Ostatnie wizyty

147 wyświetleń profilu
 1. Witajcie :)

  Przez chwilę pomyślałem, że dział przywitań otrzymał swój wzór postów... Usiądź, weź krzesło, rozgość się.
 2. Rekrutacja na Moderatora oraz Admina Forum

  Imię: Dawid Wiek: 23 Na jakie stanowisko się ubiegasz (moderator/admin forum)?: Moderator, jednak jeżeli będę musiał zajmować się tylko jednym, dwoma działami to raczej Admin Forum. Twoje doświadczenie i umiejetności od strony technicznej w obsłudze for na silniku IPB/IPS badź innych: Kiedyś ogarniałem podstawy IPB - kiedyś, za czasów złotego dziecka internetu. Dawno nie miałem do czynienia z tym systemem, jednak pewnie nie będę miał problemu z dodaniem jakiegoś sub-forum, rangi, czy cokolwiek. Doświadczenie? Moderator, Redaktor, Global Moderator, Admin Forum. W tej kolejności. Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderatora/Admina Forum i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do Teamu?: Chciałbym pełnić jakąś funkcję jak za starych dobrych czasów. Może i nie byłem (dalej nie jestem) najbardziej lubianym użytkownikiem, nie piszę bzdur na shout-boxie, ale na pewno ogarniam. Jak pisałem w wywiadzie, od zawsze interesowała mnie zawartość forum - chcę o nią dbać i nią zarządzać. Twój staż na sieci ProjektSpark.pl: Od stycznia 2014 roku do połowy 2016. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź)?: Mogę napisać, że moją największą zaletą jest to, że już pełniłem tutaj te obowiązki - ale bądźmy szczerzy, to przecież przeszłość. Teraz mamy nową edycję Sparka, każdy zaczyna na nowo, liczy się tu i teraz. Jednak jeżeli mam przytoczyć kilka rzeczy za moich złotych, a raczej ciemnoczerwonych czasów, to proszę bardzo (btw zrozumieliście grę słów? Złote czasy, ciemnoczerwone czasy? Bo przecież byłem Adminem Forum? Nie? Nie ważne, kontynuujmy). Przez masę czasu byłem dumnym posiadaczem największej ilości akcji moderatorskich - ponad dwa tysiące. Na stanowisko Admina Forum awansowałem nie kolesiostwem i znajomościami, tylko własną pracą, która z czasem została bardzo doceniona. Żyję z wszystkimi użytkownikami bardzo dobrze, z nikim nie mam tak zwanej "kosy" - jednak też z nikim się zbytnio nie spoufalam, a wydaje mi się, że to bardzo ważna cecha kogoś, kto zarządza contentem strony. W końcu nie będę nikogo faworyzować, ani nie będę się opierał, by dać komuś warna - kimkolwiek ta osoba by nie była. Aaa, no i wesołych świąt.
 3. Wannabe model

  Ujęcie z hotelu gdzie pracuję. Lubię od czasu do czasu zajść do palarni cygar, podobna przygoda co z zawodowym piciem wina aka sommelier.
 4. Stare Smaczki

  Ehh pamiętam jak to się walczyło nie o największą ilość postów czy reputacji, lecz o najwięcej akcji moderatorskich. Zaraz po moim odejściu Naro mnie przebił odrobinę (gość ze słabym nickiem to nadal ja, żeby była jasność).
 5. Imię na ostatnią literę

  Arkadiusz
 6. Wywiad z isolated

  Dzięki za świetnie flow i nietuzinkowe pytania - musiałem trochę pomyśleć przed udzieleniem odpowiedzi albo sięgnąć naprawdę głęboko w przeszłość, żeby móc udzielić odpowiedzi! Oby więcej tak ciekawych wywiadów
 7. Przywitany Marv`u

  Siemka Bicik, kupę czasu żeśmy się nie widzieli!
 8. Archiwum Stwórzmy razem mirka

  Szczerze mówiąc, brakuje mi starego dobrego /rank (teraz raczej !rank) i /top15. Uwielbiałem walczyć o pozycję i wspinać się po drabince, świetnie jeżeli możnaby było do tego wrócić.
 9. Zgłoś błąd

  Safari dla iPhone, niepoprawnie wyświetla się czas ostatniego posta w danym forum. Gdzie niegdzie brakuje ikon danego forum, jednak nadal można to forum oznaczyć jako przeczytane.
 10. Przywitany Stara dobra Kokejn

  Cześć cześć, rzeczywiście kojarzę Twój nick z zielonym kolorem.
 11. Przywitany Witam

  Siemka!
 12. Przywitany Siemano

  Siemaneczko, pamietam Cię jako jednego z młodszych użytkowników za mojej kadencji. Miło Cię znowu widzieć
 13. Przywitany Siemaaaaaaa

  Siemaneczko!