isolated

Użytkownik

Reputacja

8 Neutral

O isolated

 • Urodziny 04.12.1996

Informacje

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/canyouhearmeplease/

Ostatnie wizyty

121 wyświetleń profilu
 1. Witajcie :)

  Przez chwilę pomyślałem, że dział przywitań otrzymał swój wzór postów... Usiądź, weź krzesło, rozgość się.
 2. Wannabe model

  Ujęcie z hotelu gdzie pracuję. Lubię od czasu do czasu zajść do palarni cygar, podobna przygoda co z zawodowym piciem wina aka sommelier.
 3. Stare Smaczki

  Ehh pamiętam jak to się walczyło nie o największą ilość postów czy reputacji, lecz o najwięcej akcji moderatorskich. Zaraz po moim odejściu Naro mnie przebił odrobinę (gość ze słabym nickiem to nadal ja, żeby była jasność).
 4. Imię na ostatnią literę

  Arkadiusz
 5. Wywiad z isolated

  Dzięki za świetnie flow i nietuzinkowe pytania - musiałem trochę pomyśleć przed udzieleniem odpowiedzi albo sięgnąć naprawdę głęboko w przeszłość, żeby móc udzielić odpowiedzi! Oby więcej tak ciekawych wywiadów
 6. Marv`u

  Siemka Bicik, kupę czasu żeśmy się nie widzieli!
 7. Stwórzmy razem mirka

  Szczerze mówiąc, brakuje mi starego dobrego /rank (teraz raczej !rank) i /top15. Uwielbiałem walczyć o pozycję i wspinać się po drabince, świetnie jeżeli możnaby było do tego wrócić.
 8. Zgłoś błąd

  Safari dla iPhone, niepoprawnie wyświetla się czas ostatniego posta w danym forum. Gdzie niegdzie brakuje ikon danego forum, jednak nadal można to forum oznaczyć jako przeczytane.
 9. Stara dobra Kokejn

  Cześć cześć, rzeczywiście kojarzę Twój nick z zielonym kolorem.
 10. Witam

  Siemka!
 11. Siemano

  Siemaneczko, pamietam Cię jako jednego z młodszych użytkowników za mojej kadencji. Miło Cię znowu widzieć
 12. Siemaaaaaaa

  Siemaneczko!
 13. Czołem Spark!

  Miło Cię zobaczyć ponownie!
 14. Cześć wszystkim! Dawid, cholero, co Cię tutaj przywiało? Reklama na Fb. Postanowiłem odwiedzić stare-nowe śmieci. Trochę się u mnie pozmieniało. Przeprowadziłem się do Warszawy, znalazłem tutaj świetną prace, wszystko mi się układa. Jeszcze raz, Dawid imieniem moim, 22 lata mam. Jestem koordynatorem zmiany restauracji w hotelu Raffles Europejski Warsaw. Dla tych, co mnie pierwszy raz widzą - moja przygoda ze sparkiem zaczęła się bodajże w 2014 roku, odwiedziałem forum bardzo często aż w końcu zostałem Moderatorem. Później Redaktorem sparkowego portalu. Szybko wspinałem się po szczeblach kariery, awansując na Admina Forum, pełniąc obowiązki aktywnie przez dość długi czas. A Ci co mnie znają... gotowi na poszargane nerwy?