Silnoreki_ZfcB

Dieta treningi ;)

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano jak ktoś chciałby diete na redukcje i rzeźbę i plan treningowy moge udostępnić;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
profcio    34

dieta na rzeźbę? XD Pierwszy raz słyszę takie pojęcie, a z siłownią mam doświadczenie już kilkuletnie. Zresztą plan treningowy każdy powinien mieć personalny, bo nie każdy będzie w stanie tak progresować na jednym ćwiczeniu jak inni

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeźbę to ja sobie dopisałem bo polaczyc diete redykcyjna z silownia wychodzi wyrzezbione cialo. Masz racje ze dieta powinna byc personalna ale ten post jest bardziej grzeczniosciowy jakby sie ktos zdecydowal i mial mniej wiecej moje parametry tzn wage to taka dieta tez by dala efekt. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
profcio    34

czekaj czekaj XD Jak dopisałeś rzeźbę? Dopisałeś sobie do słowa "dieta" słowo "rzeźba"? Pokaż tą dietę XD Bo jestem ciekaw co to znaczy dieta "Rzeźby"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
P0v3R    10

Też pierwszy raz słyszę o diecie na rzeźbę :D. Tak jak @profcio napisał musi być personalna dieta bez tego może być ciężko xd. Osoba ważąca 50kg będzie miała całkowite inne zapotrzebowanie (na 0) niż osoba która waży 80kg. Lepszym pomysłem byłoby poszukanie przeliczników bmr + wzory na wyliczenie makro do danej diety :). Wstęp wyjaśniający co to redukcja, masa czy rekompozycja mordo i to ma sens, aktualnie no sorry mordo bzdety, czekam również na tą dietę chętnie rzucę okiem :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi