Marshall

Szybka rekrutacja na opiekuna Only Mirage

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Marshall    35

Pilnie potrzebujemy osobę na stanowisko opiekuna serwera CS:GO Only Mirage, w związku z tym zostaje otwarta przyspieszona rekrutacja.

Pamiętaj, że nie szukamy osób które raz na jakiś czas rozpatrzą podanie/propozycję a obecność na serwerze jak i forum będzie znikoma. Opiekun na naszej sieci nie jest zobowiązany do zajmowania się serwerem od strony technicznej, od tego jest kto inny. Samo rozpatrywanie raz na jakiś czas podań nie jest naprawdę żadną pracą dla serwera, bo to równie dobrze może robić wyższa administracja sieci bez żadnych problemów, nie jest to coś co pochłania dużo czasu i staje się wymagającym obowiązkiem.

Szukamy osoby która:

• W pełni zaangażuje się w organizację serwera od strony społecznościowej
  • Będzie dbała o frekwencję serwera i różnymi sposobami próbowała ją stale podnosić
  • Posiada dość dużo czasu wolnego który będzie w stanie poświęcić na swoją aktywność na serwerze
  • Zaangażuje się także w uczestnictwie na forum i naszej społeczności a nie tylko skupi na serwerze

Oczekujemy głównie konkretnego zaangażowania w kwestii zbudowania stabilnej frekwencji na serwerze, odpowiedniego zarządzania administratorami serwera i zgłaszanie wszelkich błędów, propozycji bądź czegokolwiek co gracze serwera by oczekiwali. Opiekun musi posiadać przede wszystkim czas na swoje obowiązki i angażować się w serwer, a nie poświęcać większość wolnego czasu na wszystko inne tylko nie serwer.

Aby złożyć podanie napisz post w tym temacie stosując się do poniższego wzoru.

Imię:
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:
Napisz jakie posiadasz doświadczenie odnośnie prowadzenia lub pełnienia funkcji administracyjnych na serwerach CS:GO:
Staż na serwerze:
Znajomość komend SM (1-10):
Dlaczego akurat Ty:
Masz zamiar zmienić coś na serwerze? Jak tak, to co ?:

* Opiekun nie otrzymuje dostępu do plików serwera FTP (wyjątek stanowi pozwolenie i zgoda osoby zajmująca się serwerami od strony technicznej).

* Opiekun serwera jest zwolniony z jakichkolwiek składek finansowych.

* Temat służy tylko i wyłącznie do składania podań w formie postu. Nie wypowiadamy się tutaj jak w przypadku standardowych podań. Każde zbędne posty będą  usuwane i autor zostanie ukarany ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Koozie    5

Nazwa serwera: Only Mirage

Imię: Kewin
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Jak tylko będę mógł to będę pomagał
Staż na serwerze: ok. 1 miesiąc
Znajomośc amxx (1-10): 9
Zaufanie wobec graczy (1-10): 8
Dlaczego akurat Ty: Zauważyłem od czasu, że na serwerze nie gra dużo opiekunów, adminów itp.

Tak więc postanowiłem złożyć podanie na opiekuna, często zdarzają się nieuczciwi gracze i wtedy nie ma komu ich zbanować :( (Zachęcił: Wojol ^^)
Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd): -

Masz zamiar zmienić coś na serwerze? Jak tak, to co ?: Raczej nie.

Przez Marshall,

Odrzucone. Niepoprawny wzór. W temacie jest jasno napisane, a opiekunów z brakiem czytania ze zrozumieniem nie potrzebujemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
goons1161    0

1. Nick: nah 

2. Doświadzczenie : ( Doświadzczenie w byciu adminem ) : ok 3 lata 

5. Staż w CS : 3 lata ( gram na smurf ) 

6. Link do profilu steam : http://steamcommunity.com/id/

7. Dlaczego ty miałbyś być adminem na naszym serwerze? : Ponieważ czasami są nieuczciwi gracze, którzy psują rozgrywkę , są też dzieci które drą się jak ktoś ich zabije , także chciałbym aby na serwerze była kultura i spokój. 

8. Ile czasu poświęcasz serwerowi? : jak mam wolny czas to 6-5 godz a jak nie zbyt to 3-4 

9. Kontakt ( steam ) 

10. Miesięczna składka : Na serwerze jest napisane że admin za darmo 

Przez Marshall,

Odrzucone. Nie rozumiesz w ogóle tematu i tego co jest napisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pacio    1

Imię: Patryk
SteamID: 
STEAM_0:0:145135761
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 3-4h.
Napisz jakie posiadasz doświadczenie odnośnie prowadzenia lub pełnienia funkcji administracyjnych na serwerach CS:GO: Obejmowałem już takową funkcje na różnych serwerowniach (również na ProjektSpraku)
Staż na serwerze: ok 1,5 miesiąca
Znajomość komend SM (1-10): 7
Dlaczego akurat Ty: Myślę, że jestem odpowiednią osobą która może zająć się serwerem. Co mogę zaoferować ze swojej strony to sumienność i dokładność. Zawsze staram się wypełnić powierzone mi zadania. Staż w CS'a posiadam dość spory (5 lat). 
Masz zamiar zmienić coś na serwerze? Jak tak, to co ?: Przede wszystkim moim głównym zamiarem będzie ograniczyć dostęp do serwera oszustom. Następnie pragnę zgromadzić jak największa ilość graczy na serwerze( przez m.in nagradzanie najaktywniejszych graczy).

Przez Marshall,

W celu nadania uprawnień oraz dalszych informacji zgłoś się priv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marshall    35

Na stanowisko zostaje przyjęty @Pacio, w związku z tym rekrutacja na opiekuna serwera zostaje zamknięta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.