3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

nevaeh    0

Mój nick: avn

Nick oskarżonego: Paweł "Lory" O

SID oskarżonego: STEAM_0:0:501714711

Data i godzina: 11.05.2019 od godz. 16:40 do 17:40

Powód: Łamanie regulaminu, nadużywanie uprawnień admina, niewykonywanie obowiązków admina.

1) Na mapie surf_japan podkładał bombę jako terrorysta i potem schodził na drabinkę, która jest obok bombsitu(widoczne na screenie), tak żeby mieć widok na bombę, ale jednocześnie być nietykalnym, bo jak wiadomo - jest zakaz zabijania na drabinie (:

W regulaminie jest zakaz zabijania i KAMPIENIA na drabinie, więc admin złamał regulamin + wyrzucił mnie z serwera gdy próbowałam go zabić, żeby w spokoju rozbroić bombę. Screenshot w spoilerze:

Spoiler

0ecd57bca54425a503fc74d9b156a58a.jpg

2) Na tej samej mapie gracz "Green Neonik" notorycznie wyzywał mnie na czacie tekstowym(w logach będzie całkiem dużo obelg), a ww. adminek zareagował dopiero po 2 mapach. XD!

3) Prawie za każdym razem jak mnie zabił mówił przez mikrofon jakiś prowokacyjny tekścik, ale gdy ja odwdzięczyłam się tym samym z miejsca dostałam kicka. 

4) Na mapie surf_ski_2_go utknął w suficie windy. Był całkowicie zablokowany i nie mógł w żaden sposób wyjść, lecz zamiast się zabić(killem w konsoli lub slayem) czekał na bóg wie co, więc żeby nie przedłużać niepotrzebnie rundy najzwyczajniej w świecie go zabiłam, a ten mnie zbanował. W sourcebansie nie ma bana, więc nawet nie wiem na ile. :P

Dowód: 

demo z surf_japan_ptad_swg[16:43] (od +/- połowy mapy - prowokacyjne teksty w moją stronę, kampienie na drabince, kickowanie za napisanie sarkastycznego "ez", brak reakcji wobec innego gracza, który mnie wyzywał)

surf_ski_2_go[17:25] (dema jeszcze nie ma, kilka pierwszych rund mapy - zbanował mnie za zabicie go w windzie, gdzie ten zablokował się w suficie i nie miał żadnej możliwości wyjścia, nie wpisał żadnego slaya/killa tylko czekał na oklaski)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Zrobiłem może tak 2 razy bo pisali do mnie i chcialem im odpowiedziec lecz nawet nigdy nie było informacji na czacie od AntiCampa

2. Jeśli posiadasz monitor 40cali i hud_scaling 0.1 prawie na czacie nic nie widzę, a po 2 nic nie powiedziales że Cię obraża, jeśli byś powiedział okej, już robię.

Co odnosie do 4 punktu, tak zblokowałem się a nie powiedziałem "zabijcie mnie czy coś", próbowałem się wydostac o własnych chwilach gdy otworzyłem konsolę zobaczyłem że mnie zabiłeś.

A tak na marginesie Ty już byś miał mase banów z tego co słyszalem od graczy łamiesz regulamin, a teraz bawisz się w stróża prawa ;)

Pozdrawiam Paweł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marshall    35

@nevaeh Młoda ja Ci powiem tak. Twoich skarg to już się naczytałem tyle że mnie głowa boli. I bardzo Cię szanuję za to. Szanuję, że zwracasz uwagę na coś. Czasem troszkę zbyt bardzo restrykcyjnie podchodzisz do regulaminów. Regulamin jest regulaminem, ale nawet niechcący można go złamać. Jeśli ktoś robi to celowo bądź nagminnie, to trzeba go ukarać, jeśli zaś zdarzyło się raz, to darujmy sobie. Skarga oczywiście słuszna i dziękuję za nią, bo takie sytuacje powinniście zawsze zgłaszać i to nie jest żadne konfidentctwo, tylko dbanie o serwer.

Tak czy siak. Czemu nigdy nie chcesz zostać adminką? Ja Ci dam nawet bez składek, dam Ci nawet opiekuna, co chcesz. Weź zamiast tych skarg sama się za to i poogarniaj bo masz do tego predyspozycje, to czemu nie? Czekam na wiadomość na priv odnośnie zgody. Tak by było na + dla serwera i dla Ciebie.

@Paweł "Lory"Z pośród wszystkich adminów jesteś najbardziej ogarnięty i wolałbym tym razem uniknąć jakiegokolwiek karania Cię. No ale dowaliłeś w 2. punkcie w którym usprawiedliwiasz się że gracz nie zgłosił Ci że jest obrażany i dlatego nie wyciągnąłeś konsekwencji. No kurde i bez jaj. Jeśli widzisz że ktoś kogoś obraża to reagujesz od razu a nie czekasz aż Ci to ktoś zgłosi, bo 90% graczy nie zgłosi nigdy takiej sytuacji, a jedyne co zrobi to zacznie odpowiadać tym samym, czyli też ubliżać. Także 1 punkcik karny na Twoje konto.

Do reszty już mogę dać jedynie upomnienie słowne. Proszę też pamiętać o tym, że admin na serwerze tak samo gra jak i reszta graczy na serwerze i nie jest w stanie zauważyć każdej sytuacji bądź reagować automatycznie. Nie jest to żadna obrona adminów, ale liczcie się z tym, że jak jest jeden admin na cały serwer to siłą rzeczy nie zobaczy wszystkiego ani nie będzie w stanie zareagować automatycznie. Admin nie robot, a robot nie ma na imię Paweł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.