Sneaky Eryk

Niesłuszny Ban

9 postów w tym temacie

Polecane posty

Sneaky Eryk    0
Napisano (edytowane)
Twój nick podczas Gry: Sneaky Eryk
Screeny / Demko:
Serwer: Only mirage 
Data zdarzenia: piątek 15 maja 2020
Dlaczego uważasz, że ban jest niesłuszny? Ban niesłuszny dlatego że byłem na serwerze sam z nexem [Adminem] Miałem awp wychylilem się na ct z rampy A nex stał pod drewnem I myślał że celuje w niego [wyszedłem wcelowyny w ct ] nie sprawdził mnie ani nic powiedział mu że dużo adminów obserwowalo moja grę I nic nie wykryli (bo nic nie mam) powiedział ze każdy admin to Gold A ja gram w ta gra 4lata I mam 3k godzin napisałem mu że mogę mu daj glowne konto nie odpowiedział po 2 minutach dalszej gry dostałem bana tak jak mówię dużo adminów mnie specowalo nigdy nie cheatowalem I nie zamierzałem. Dlatego Ban jest nie słuszny ( Tylko on mówił że gram dziwnie ) Pisze to odwołanie bo miałem 35h I kalacha. Po za tym mam prime na koncie także (: Nie widzę powodów do bana/ liczę na unbana tyle chyba dziękuję za uwagę.
Edytowane przez Sneaky Eryk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Naro    11

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sneaky Eryk    0

Dostanę unbana?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nex    0

Nie dostałeś bana za jedną akcje tylko za całokształt twojej gry. Obserwowałem Cie wiele razy i grałeś bardzo dziwnie wcelowywałeś sie w miejsce , w których zazwyczaj nikt nie stoi , wychodziłeś z preefire'em , mierzyłeś na przeciwników przez ścianę. Dzisiejsza akcja udowodniła to , że grasz na cheatach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sneaky Eryk    0

Tylko Ty mówisz że gram dziwnie nikt inny wcześniej tak nie mówił też mogę powiedzieć że Cię obserwowałem I grasz dziwnie bo masz 2 stopień ja Cię proszę o tego unbana kurde wiem czasami dziwne rzeczy robiłem ale to było lucky przecież mam prime bez sensu jest cheatowac na prime po za tym miałem tam kalacha I 30h ;c to już zostawiam tobie odpowiedź po tym czy dostanę unbana czy mam szukać innego serwera 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Naro    11

Sprawdzę zaraz demko i wydam werdykt 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sneaky Eryk    0

Oke poczekam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Naro    11

1 Akcja +/-  ale to za mało bym miał zostawić bana ub 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Naro    11

1 Akcja +/-  ale to za mało bym miał zostawić bana ub 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.