Skocz do zawartości


Redaktor Vensor.

redaktor vensor

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
Vensor

Vensor
  • Tytuł: Obywatel Sparka
  • Dołączył: 14-10-2014
  • Grupa: Redaktor
  • Inne: Reklamator
  • Postów: 297
  • Miejscowość Gdzies
  • Nick -
  • Ulubiona Gra Counter Strike 1.6
  • Ulubiony Serwer [CS 1.6] JailBreak
  • Spędził na Forum: 6d 22h 17m 48s

Nagrody Usera

Imi ę: Szymon.
Wiek : 17 lat.
Coś o sobie: Mam na imię Szymon, mam 17 lat i pochodzę z Bydgoszczy z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Interesuję się informatyką, sportem głównie siatkówką oraz muzyką gatunku Dubstep. Jestem miły, ogarnięty, kulturalny oraz pomocny. Pomogę każdemu w każdej trudnej sytuacji i można zawszę na mnie liczyć.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum : Po długiej przerwie ze względu na problemy zdrowotne to od 5 do 8 godzin dziennie, a w weekendy całe dnie.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Redaktor i dlaczego postanowiłeś przystąpić do redakcji?: Przede wszystkim pisanie wywiadów z naszymi użytkownikami sieci oraz pomaganie Redaktorom Naczelnym w ich pracy czyli tworzeniu gazetek sieciowych. Postanowiłem złożyć podanie na Redaktora, ponieważ brakuje Nam Redaktorów, nie ma kogo popytać w wywiadach a ja to z miłą chęcią porobię oraz chciałbym ożywić dział redaktorski. Jestem doświadczonym redaktorem dlatego, że pełniłem tą funkcję tutaj właśnie na PS.
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jak już wyżej napisałem, jestem doświadczonym redaktorem i chcę znowu spróbować swoich sił i robić dla Was wszystkich to co będzie do mnie należało czyli przeprowadzanie wywiadów. Poza tym jestem miły, ogarnięty, pomocny w każdej sytuacji oraz można na mnie liczyć.
Chciałbyś pisać wywiady czy poradniki ?: Wywiady, ponieważ lubię dowiadywać się przeróżnych informacji na temat naszych użytkowników o których nie wiedziałem do dziś oraz sprawia mi to przyjemność.
Czy zajmowałeś się już kiedyś prowadzeniem wywiadów/pisaniem poradników ?: Oczywiście, że tak. Nawet na tej sieci przed moją dłuższą przerwą którą musiałem zrobić niespodziewanie, ponieważ miałem problemy zdrowotne.
Wykonaj krótki wywiad ze sobą lub napisz krótki poradnik o dawaniu reputacji (jest to praca testowa i dająca nam wiele do zrozumienia, więc się postaraj!): Wywiad zrobiony jest z byłym moderatorem oraz użytkownikiem naszej sieci, kilka miesięcy temu. Po rozpatrzeniu podania spodziewajcie się następnego mojego wywiadu z którymś z Was!


Vensor: Dziękuję, że znalazłeś czas, abym mógł zadać Ci kilka pytań. Na początek przedstaw się nam, żebym nie mówił do Ciebie po nicku.
Mr_Ślepy: Witam ja także dziękuje za poświęcony czas. Mam na imię Damian mam 17 lat i pochodzę z małej miejscowości Rychliki.
Vensor: Opowiesz nam coś o mieście, z którego pochodzisz?
Mr_Ślepy: Hmm w sumie miastem bym tego nie nazwał choć nasza miejscowość bardzo szybko się rozwija. Mieszka sie w niej naprawde przyjemnie mamy dużo placówek w których można spędzać wolny czas, a także jest tu wiele atrakcji turystycznych min: Orlik, 3 place zabaw, gminna siłownia, bieżnia, oraz boisko piłkarskie. Więc jest co robić praktycznie nigdy się nie nudzę.
Vensor: Niesamowite! Przejdźmy do następnego pytania. Czym się interesujesz, co lubisz robić w wolnych chwilach?
Mr_Ślepy: Interesuję się sportom oraz motoryzacją w wolnych chwilach gram w counter-strike 1.6 ale koncentruję swoją uwagę przede wszystkim na treningi piłki nożnej oraz siatkówki.
Vensor: Jakiej muzyki słuchasz? Jakiej nie lubisz?
Mr_Ślepy: Słucham wszelkiego rodzaju polskiego rapu min: Słoń, Pezet, Hemp Gru, Solar, Białas, JWP itp. Nie lubię za bardzo muzyki zagranicznej oraz disco polo
Vensor: Jak już wspomniałeś, masz 17 lat. Do jakiej szkoły chodzisz?
Mr_Ślepy: Uczęszczam do szkoły zawodowej im Stanisława Mikołajczyka w Pasłęku do klasy o profilu Montera zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Obecnie jestem w klasie 2 i przygotowuję się do egzaminów.
Vensor: Dlaczego chcesz robić w tym zawodzie w przyszłości?
Mr_Ślepy: Od zawsze interesowałem się budownictwem od najmłodszych lat pomagałem tacie lub rodzinie w zabudowach, remontach itp zawsze lubiłem majsterkować nie miałem problemu aby wybrać zawód ponieważ wiem że w przyszłości będę zadowolony ze swojej pracy i po skończeniu szkoły chciałbym otworzyć swoją firmę budowlaną.
Vensor: Masz może rodzeństwo?
Mr_Ślepy: Tak mam starszego brata w wieku 22 lat i 4 siostry najstarsza 18 lat, 2 siostry bliźniaczki które mają 9 lat a także siostrę która zmarła w wieku 4 lat teraz miała by 12 .
Vensor: Składam Ci szczere kondolencje oraz współczuję. :(
Mr_Ślepy: Dziękuje ostatnie lata były naprawdę ciężkie .
Vensor: Rozumiem Cię bardzo dobrze. Możemy przejść dalej?
Mr_Ślepy: Tak, oczywiście.
Vensor: Każda osoba posiada jakieś marzenia. Jakie są Twoje?
Mr_Ślepy: Moim marzeniem jest skończyć swoją szkołę zdać wszystkie egzaminy i przede wszystkim mieć dobra pracę. A w przyszłości założyć swoją rodzinę i być szczęśliwym.
Vensor: Znalazłeś już swoją "drugą połówkę" czy jeszcze szukasz?
Mr_Ślepy: Myślę że tak od 2 lat jestem w szczęśliwym związku i mam nadzieję, że będzie on taki do końca moich dni.
Vensor: Również Ci tego życzę z całego serca . Czy w życiu towarzyszą Ci jakieś zasady?
Mr_Ślepy: Tak mam kilka swoich zasad i choć by nie wiadomo ci się działo zawsze ich przestrzegam sa to zarówno zasady w życiu prywatnym jak i na forum czy serwerach.
Vensor: W kantera od zawsze grałeś jako "Mr_Ślepy"?
Mr_Ślepy: Szczerze mówiąc nigdy Mr_Ślepy to jest tylko nick na sparku którego użyłem po raz pierwszy w grze miałem nicki ŚLEPY potem kilka lat Mr_Danio potem przez 1 rok Virus.exe | Mr_Danio a teraz jak wiadomo Gekon ale myślę że wrócą z powrotem do swojego starego przydomku na którym jestem znany na wielu sieciach czyli Mr_Danio.
Vensor: Skąd się wziąłeś na ProjektSpark? Ktoś polecił Ci tą sieć czy sam znalazłeś?
Mr_Ślepy: Sieć obserwowałem już od około 6-7 miesięcy a na przyjście namawiał mnie Naro za co chciałbym mu podziękować.
Vensor: Starałbyś się coś pozmieniać na sieci?
Mr_Ślepy: Tak cały czas staram się to robić chciałbym zmienić podejście użytkowników do administracji oraz odwrotnie jesteśmy wspólnotą i niektóre zachowania są tutaj karygodne.
Vensor: Jesteś zadowolony z aktualnej pracy Administracji sieci?
Mr_Ślepy: Tak jestem zadowolony widać ze chłopcy pracują tyle ile mogą oraz starają się utrzymać chaos i porządek za co chciałbym im podziękować.
Vensor: Chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec Naszego wywiadu?
Mr_Ślepy: Chciałbym pozdrowić całą ekipę serwerów, a także wszystkich użytkowników oraz administrację naszej Sparkowej społeczności.
Vensor: Jeszcze raz dziękuję za poświęcenie mi czasu i do zobaczenia!
Mr_Ślepy: Ja także dziękuje i życzę powodzenia w walce o posadę Redaktora.

Użytkownik Vensor edytował ten post 03 listopad 2015r. o godzinie 12:51


#2
markos

markos
  • Tytuł: Sekretarz
  • Dołączył: 22-01-2015
  • Grupa: Admin CS 1.6 FFA
  • Postów: 598
  • Ulubiona Gra Counter Strike 1.6
  • Ulubiony Serwer [CS 1.6] FFA
  • Spędził na Forum: 28d 22h 38m 21s

Nagrody Usera

5-8h dziennie? całkowity czas to 6 dni z haczykiem. :) Spoko. Nie licząc 2 postów to ostatni był w styczniu. Bardzo dużo osób Ciebie nie zna, w tym i ja. Nie licząc nowych ludzi na Forum, którzy przyszli przez ponad 9 miesięcy twojej nieobecności. Jak dla mnie to zacznij się udzielać na forum jak każdy. Daj się poznać bardziej i dopiero napisz podanie. Oczywiście to tylko moje zdanie i nie ja podejmuję decyzję.



#3
Qrokus

Qrokus
  • Tytuł: Początkujący
  • Dołączył: 23-10-2015
  • Grupa: Opiekun CS 1.6 CoD Mod 301
  • Inne: Ekipa CSLeczyca
  • Postów: 30
  • Gadu-Gadu: 4721507
  • Miejscowość Świecie
  • Nick Qrokus
  • Ulubiona Gra Counter Strike 1.6
  • Ulubiony Serwer [CS 1.6] CoD Mod 301lvl

  • Spędził na Forum: 1d 7h 39m 30s

Nagrody Usera

Ładne podanie, widać że się przyłożyłeś, doświadczenie w funkcji redaktora posiadasz więc wiesz co robić. Myślę że poradzisz sobie bardzo dobrze i będzie można czytać Twoje wywiady.  Z mojej strony jestem na " Tak" :) Pozdrawiam.



#4
Patriszja

Patriszja
  • Tytuł: Początkujący
  • Dołączył: 10-08-2015
  • Grupa: Panie
  • Postów: 40
  • Gadu-Gadu: 55062394
  • Miejscowość Katowice
  • Ulubiona Gra Counter Strike 1.6
  • Ulubiony Serwer [CS 1.6] ZombieHell
  • Spędził na Forum: 5d 21h 40m 33s

Nagrody Usera

Zgodze sie z kolegą wyżej ;3
Ładnie napisane podanko, wydaje mi sie, że nadasz sie na to stanowisko.
Oczywiście jestem na tak :D

#5
black sheep.

black sheep.
  • Tytuł: Początkujący
  • Dołączył: 13-08-2015
  • Grupa: Użytkownik
  • Postów: 18
  • Gadu-Gadu: 54439060
  • Miejscowość Wrocław
  • Nick black sheep.
  • Ulubiona Gra Counter Strike 1.6
  • Ulubiony Serwer [CS 1.6] Only DD2
  • Spędził na Forum: 8d 8h 10m 24s
W sumie tez jestem za. Przyłożył się do tego podania, jest doświadczony i widać, że ma sporo chęci. Nadalby się według mnie, więc jestem na tak.

#6
Szara Mysza

Szara Mysza
  • Tytuł: szczera zołza
  • Dołączył: 19-09-2015
  • Grupa: SparkManiak
  • Inne: Gold VIP , Panie
  • Postów: 280
  • Gadu-Gadu: 55615648
  • Miejscowość z Twoich snów :)
  • Nick MYSZA
  • Ulubiona Gra Counter Strike 1.6
  • Ulubiony Serwer [CS 1.6] Only DD2

  • Spędził na Forum: 12d 21h 47m 32s

Nagrody Usera

Oczywiście dopiero co wrócił ale skoro żadnych wywiadów ostatnio w ogóle nie ma, a z chęcią je czytam to czemu nie dać szansy się wykazać? Może akurat będze aktywnym redaktorem, jeśli nie to zawsze można zdegradować i jemu będzie głupio, że jednak nas zawiódł.
Ja jestem na tak, wywiad ciekawy, doświadczenie posiada (z tego co słyszałam to już pełnił ową funkcje) podanie eleganckie. Ja osobiście nie mam do czego się przyczepić :)

★★★ Adele - Hello ★★★

"Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań, nie obrażaj się.

Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice."

#7
MAGIC SNIP3R

MAGIC SNIP3R
  • Tytuł: Obywatel Sparka
  • Dołączył: 23-10-2015
  • Grupa: Ekipa CSLeczyca
  • Postów: 106
  • Gadu-Gadu: 47911513
  • Miejscowość Kowlaki
  • Nick MAGIC SNIP3R
  • Ulubiona Gra Counter Strike 1.6
  • Ulubiony Serwer [CS 1.6] CoD Mod 301lvl

Nagrody Usera

jestem zaaa :D fajna praca ciekawa i nie zanudza nie widać żadnego redaktora tak więc na pewno się przyda :D


Proszę Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

(03 listopad 2015r. o godzinie 16:52):

Poczułem się urażony ;c


#8
EndzeL

EndzeL
  • Tytuł: Obywatel Sparka
  • Dołączył: 22-10-2015
  • Grupa: Admin CS 1.6 CoD Mod 301
  • Inne: Admin CS 1.6 Only DD2 , Admin TS3 , Ekipa CSLeczyca , Normal VIP
  • Postów: 117
  • Gadu-Gadu: 38749344
  • Miejscowość Gdańsk
  • Nick EndzeL
  • Ulubiona Gra Counter Strike 1.6
  • Ulubiony Serwer [CS 1.6] CoD Mod 301lvl

  • Spędził na Forum: 7d 10h 27m 28s

Nagrody Usera

Jestem Za bardzo ładnie napisane :D I lubie Bydgoszcz :D



#9
Mike ツ

Mike ツ
  • Tytuł: Obywatel Sparka
  • Dołączył: 05-08-2015
  • Grupa: Gold VIP
  • Postów: 101
  • Gadu-Gadu: 55843255
  • Miejscowość Barlinek
  • Nick Mike
  • Ulubiona Gra Counter Strike 1.6
  • Ulubiony Serwer [CS 1.6] FFA
  • Spędził na Forum: 8d 20h 1m 15s

Nagrody Usera

Oczywiscie, że TAK:

+Wiek
+Podanie przejrzyste i ładnie napisane
+Wywiad

#10
zQnem

zQnem
  • Tytuł: Wywrotowiec
  • Dołączył: 30-08-2015
  • Grupa: Reklamator
  • Inne: Admin CS 1.6 FFA , SparkManiak
  • Postów: 320
  • Gadu-Gadu: 10400260
  • Miejscowość Warszawa
  • Nick zQnem™
  • Ulubiona Gra Counter Strike 1.6
  • Ulubiony Serwer [CS:GO] Only DD2

  • Spędził na Forum: 12d 7h 4m 56s

Nagrody Usera

Nic do stracenia nie ma, to tylko ranga redaktora xD

Podanie przejrzyste, doświadczenie :)

Nadrób aktywność tylko.



#11
MrEndriu

MrEndriu
  • Tytuł: Wywrotowiec
  • Dołączył: 02-12-2014
  • Grupa: Admin CS 1.6 JailBreak
  • Inne: Reklamator
  • Postów: 348
  • Gadu-Gadu: 52274859
  • Miejscowość Człopa
  • Nick TheEndriuTv
  • Ulubiona Gra Counter Strike 1.6
  • Ulubiony Serwer [CS 1.6] JailBreak
  • Spędził na Forum: 9d 9h 55m 7s

Nagrody Usera

Jestem na tak
+Podanie ładne i staranne
+Wywiad przeprowadzony starannie i ładnie
PS.(Jak dostaniesz sie czekam na wywiadzik :) )


Welcome my Profile

#12
solo987

solo987
  • Tytuł: ProGEJmer
  • Dołączył: 09-03-2015
  • Grupa: Użytkownik
  • Postów: 404
  • Gadu-Gadu: 52612832
  • Ulubiona Gra Counter Strike 1.6
  • Ulubiony Serwer [CS 1.6] Only DD2
  • Spędził na Forum: 20d 5h 26m 57s

Nagrody Usera

Jest mało wywiadów, kolejny redaktor się przyda.

Tak


My passion for motorcycles <3

#13
upsSs.!

upsSs.!
  • Tytuł: Początkujący
  • Dołączył: 27-10-2015
  • Grupa: Grafik
  • Inne: SparkManiak
  • Postów: 42
  • Miejscowość Gdańsk
  • Ulubiona Gra Counter Strike 1.6
  • Ulubiony Serwer [CS:GO] Only DD2
  • Spędził na Forum: 2d 4h 6m 21s

Nagrody Usera

Jestem na tak

+ Dobry wywiad

++ Wymogi



#14
profesorek

profesorek
  • Tytuł: prof. Pomidor
  • Dołączył: 30-08-2015
  • Grupa: Admin Forum
  • Inne: Grafik , Normal VIP , Redaktor Naczelny
  • Postów: 983
  • Gadu-Gadu: 12296762
  • Miejscowość Gdynia
  • Nick profesorekk
  • Ulubiona Gra Counter Strike: Global Offensive
  • Ulubiony Serwer [CS:GO] Only DD2
  • Spędził na Forum: 25d 32m 36s

Nagrody Usera

Podanie zostało PRZYJĘTE

Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.


"Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana" "Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie pokonany" "Ciało ukazuje rzeczy niewidzialne"

STEAM - YOUTUBE - FACEBOOK



Wróć do Redaktor · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Przyjęty, redaktor, vensor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 members, 0 guests, 0 anonymous users


Ten temat został odwiedzony przez 34 użytkowników


    Pikachu ^^ , BlaDy* , profesorek , #Zeus , markos , MrEndriu , Szara Mysza , [Urlop] Bodzio , Qathrina. , SebaWoW , NoFe4R , STD , upsSs.! , MAGIC SNIP3R , Mateuszovskyy ツ , Gumiś Dzik , solo987 , Tahin , PK LUBIE PLACKI , Badziax3 , Mike ツ , Vensor , Agata. , black sheep. , agatka aka agus , zQnem , Patriszja , ToNy , EndzeL , Kinia :3 , Sandra , Naro , 3-BiT , Qrokus
Witaj na ProjektSpark.pl ! Jesteś Gościem , a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj , aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!