Skocz do zawartości


Rekrutacja na Admina Forum!

rekrutacja admin forum AF

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Marshall

Marshall
  • Tytuł: PRAWILNY
  • Grupa: Administrator
  • Postów: 4676
  • Reputacja: 993
  • Gadu-Gadu: 50344554
  • Spędził na Forum: 111d 13h 1m 3s

Nagrody Usera

ProjektSpark.pl otwiera rekrutację ogólną na stanowisko - Admin Forum

Ogólną - czyli będą brane także osoby z zewnątrz.

Potrzebujemy osób pełnych zapału, bezkonfliktowych i oczywiście znających się na rzeczy.

Wymagania bezwarunkowe :

* Minimum 16 lat

* Podstawowa znajomość silnika IPB

* Mobilność

* Umiejętność pracy w grupie

* Bardzo dobra znajomość języka polskiego (ortografia, interpunkcja itp.)

Aby spróbować swoich sił i złożyć podanie, należy napisać je w tym temacie w formie postu stosując się do poniższego wzoru:

1. Imię:
2. Wiek:
3. Jakich komunikatorów używasz:
4. Znajomość techniczna www:
5. Znajomość języków HTML/PHP/CSS/MySQL (opisz jakie znasz, oraz w jakim stopniu):
6. Co chciałbym zrobić na stanowisku Admina Forum (uzasadnienie, konkretne propozycje):
7. Czy miałeś już tak wysokie stanowisko? Jeżeli tak, to jakie masz doświadczenie?:
8. Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać wybrany:
9. Czas który poświęcę dziennie (około):
10. Coś o sobie:
11. Jesteś użytkownikiem tego forum? Jak nie, to skąd się dowiedziałeś o rekrutacji (portal):
* Temat służy tylko i wyłącznie do składania podań przez kandydatów. Wszystkie zbędne posty będą kasowane oraz nagradzane warnami.


Piękne słowa nie zawszę są prawdziwe...
...a prawdziwe nie zawsze piękne.


#2
kabaL

kabaL
  • Tytuł: Początkujący
  • Grupa: Gracz
  • Postów: 16
  • Reputacja: 7
  • Spędził na Forum: 1d 2h 51m 27s
1. Imię: Patryk
2. Wiek: 18 Lat
3. Jakich komunikatorów używasz: TeamSpeak3, GG, FB. Jeśli chodzi o komunikację z użytkownikami to preferuje prywatne wiadomości bo wtedy na pewno nic mi nie umknie.
4. Znajomość techniczna www: Bardzo dobra. W tym kierunku głównie się kształcę bo w przyszłości chciałbym zostać webmasterem.
5. Znajomość języków HTML/PHP/CSS/MySQL (opisz jakie znasz, oraz w jakim stopniu): Wszystkie znam na poziomie średnim i nadal uczę się.
6. Co chciałbym zrobić na stanowisku Admina Forum (uzasadnienie, konkretne propozycje): Głownie skupiłbym się reorganizacji działów forum aby je rozruszać bo niektóre z nich są naprawdę na niskim poziomie. Zaplanowałbym nowy dział -> Strefa Gier gdzie umieścilibyśmy gry takie jak: League of Legends, CS:GO, Hots, Dota2, starcraft2 do tego dochodzi nowa ranga moderacyjna Gamer, osoby z Tobą rangą będą odpowiedzialne za strefe gier. Co do reszty działów musiałbym przysiąść z którymś administratorem i dokładnie to rozpisać.
Następnym krokiem byłoby przyśpieszenie działania forum: wyrzucenie zbędnych hooków i apek.
Do tego poprawa działania SEO.
7. Czy miałeś już tak wysokie stanowisko? Jeżeli tak, to jakie masz doświadczenie?: Wielokrotnie posiadałem wysokie stanowiska administracyjne na wielu sieciach serwerów. Niedawno przez ponad pół roku piastowałem funkcję Head Admina na sieci G***.pl, Technik Forum na sieci eDivision.pl i wiele innych. Aktualnie moderator na GHT:

Proszę Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

8. Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać wybrany: Ponieważ spark potrzebuje świeżej osoby z ambicjami i doświadczeniem a ja taką osobą właśnie jestem.
9. Czas który poświęcę dziennie (około): W zależności od tego co w danym dniu będę robił. W tygodniu między godziną 17 a 20 jestem zajęty ponieważ mam wykłady.( Zostało mi 21 godzin ). Od września jazdy między 17 a 19. Zawsze będę dostępny wieczorem i wtedy będę starał rozwiązywać wszystkie sprawy. Reasumując ok. 2-3 godziny w dni robocze a w weekendy ponad 6.
10. Coś o sobie: Jak już pisałem wyżej jestem Patryk, mam 18 lat. Pochodzę z Sosnowca, aktualnie uczęszczam do technikum informatycznego o profilu technik informatyk (

Proszę Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

)
. Interesuję się oczywiście informatyką a moim hobby jest gotowanie. W przyszłości chciałbym to połączyć i stworzyć restaurację "komputerową" którą planuje już prawie od roku. Jak można zauważyć słucham głownie Quebo ale nie pogardzę też innymi rodzajami muzyki. Jestem bardzo tolerancyjny i bezstronny, może troszeczkę uczuciowy ale to tylko dla mojej kobiety. Nigdy nikogo nie kłamię i zawsze mówię prosto w oczy danej osobie co o niej myślę.
11. Jesteś użytkownikiem tego forum? Jak nie, to skąd się dowiedziałeś o rekrutacji (portal): Jestem użytkownikiem forum, który nie wychodzi przed szereg jeśli nie ma nic sensownego do powiedzenia.( Nie lubię spamować ).


#3
W@riaT

W@riaT
  • Tytuł: Sparkowicz ツ
  • Grupa: Opiekun CS 1.6 Surf
  • Others: [Urlop] Urlop
  • Postów: 1630
  • Reputacja: 466
  • Spędził na Forum: 50d 6h 54m 30s

Nagrody Usera

Imię: Kacper.
Wiek: 17 lat.
Jakich komunikatorów używasz: Steam / Komunikator na Forum / TeamSpeak.
Znajomość techniczna www: Średnia.
Znajomość języków HTML/PHP/CSS/MySQL (opisz jakie znasz, oraz w jakim stopniu): Średnie, mało znam się w tej dziedzinie, jednak wiem z czym to się je i mam zamiar się tego lepiej nauczyć, co w stronie informatycznej szybko powinienem załapać.
Co chciałbym zrobić na stanowisku Admina Forum (uzasadnienie, konkretne propozycje): Nie widzę potrzeby ulepszania wszystkiego od razu jeżeli funkcjonuje poprawnie, chciałbym zajmować się tak na prawdę każdym obowiązkiem, należącym do tej rangi, każde zlecenie od administracji, zostałoby przez mnie wykonane jak najlepiej.
Czy miałeś już tak wysokie stanowisko? Jeżeli tak, to jakie masz doświadczenie?: Nie miałem.
Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać wybrany: Wydaję mi się że jestem już dość długo, by administracja odpowiednio mnie poznała i zaufała dając mi tak wysoką rangę w sieci, na tej sieci wszystkiego się nauczyłem, składałem podanie na opiekuna bez wiedzy o amxx itd, jednak dostałem odpowiednie zaufanie i tego nie zmarnowałem oraz wszystkiego się nauczyłem, tak samo było z moderatorem, zawsze staram się wypełniać swoje obowiązki jak najlepiej, poświęcając na to masę czasu, oczywiście teraz są wakacje, więc raczej nikogo nie powinno zdziwić, że mam urlop.Jeżeli chodzi o ostatnie konflikty, wraz z pewnym czerwonym panem, wszystko wyjaśniliśmy i jeżeli chodzi o moją stronę to moje zachowanie ulegnie poprawie i wróci do normalnej formy.
Czas który poświęcę dziennie (około): Kilka godzin, zerkam na forum co kilka minut/godzin jeżeli jestem, a gdy ktoś ma problem to zawsze służę na steam.
Coś o sobie: Uwielbiam grać w piłkę nożną, słuchać muzyki a gdy mam dużo wolnego czasu imprezować i grać w cs:go z ekipą.
Jesteś użytkownikiem tego forum? Jak nie, to skąd się dowiedziałeś o rekrutacji (portal): Jestem.



#4
Walle's ツ

Walle's ツ
  • Tytuł: Synthesis
  • Grupa: Moderator
  • Others: Gold VIP , Grafik , MultiAdmin
  • Postów: 755
  • Reputacja: 167
  • Gadu-Gadu: 9518456
  • Spędził na Forum: 29d 12h 20m 50s

Nagrody Usera

1. Imię: Kamil
2. Wiek: 20
3. Jakich komunikatorów używasz: Steam, Teamspeak, rzadziej GaduGadu oraz skype
4. Znajomość techniczna www: Najgorsza nie jest, ale faktem jest że jeśli czegoś nie potrafię pytam, albo szukam w internecie
5. Znajomość języków HTML/PHP/CSS/MySQL (opisz jakie znasz, oraz w jakim stopniu): W największym stopniu potrafię obsługiwać HTML, nie raz tworzyłem proste strony internetowe od podstaw. Jeśli chodzi o PHP, prowadzę 4 strony tematyczne na silniku PHPFusion, nie są one doskonałe bo PHP po części jest dla mnie dalej zagadką.
6. Co chciałbym zrobić na stanowisku Admina Forum (uzasadnienie, konkretne propozycje): Przede wszystkim uczyć się, część informacji już nabyłem wiem jak korzystać z ACP. Moim Celem będzie Rewitalizacja działów AMX, Support Gier jak pozostałych (znajdujących się niżej) istnieją tam kategorie które nie mają racji bytu, bądź też są źle zorganizowane. Drastycznych zmian wprowadzać nie zamierzam, nie dlatego że zgody i tak bym nie dostał, ale dlatego że ludzie źle przyjmują zmiany.
7. Czy miałeś już tak wysokie stanowisko? Jeżeli tak, to jakie masz doświadczenie?: Tak miałem, doświadczenie zdobywałem na nieistniejącej już sieci cs-prosiaczek, czym się zajmowałem? Między innymi dodawaniem nowych działów, rang, usuwaniem postów itp. itd. Niby nic nadzwyczajnego.
8. Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać wybrany: Choćby dlatego że na sparku już spory okres czasu przesiedziałem. Chciałbym się wykazać inicjatywą jak i wspiąć się wyżej na szczeblach Hierarchii.
9. Czas który poświęcę dziennie (około): 4h
10. Coś o sobie: No cóż kolejny raz o sobie. Mam na imię Kamil Pochodzę z Tychów (dość duże miasto na górnym śląsku) w wolnym czasie zajmuje się Wolontariatem. Jestem surowy zarówno dla siebie jak i dla innych.
11. Jesteś użytkownikiem tego forum? Jak nie, to skąd się dowiedziałeś o rekrutacji (portal): -


#5
NoLife

NoLife
  • Grupa: Gracz
  • Postów: 13
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu: 53092189
  • Spędził na Forum: 43m 54s
1. Imię: Rafał
2. Wiek: 15
3. Jakich komunikatorów używasz: TeamSpeak3, GaduGadu, Skype, Facebook.
4. Znajomość techniczna www: Bardzo duża.
5. Znajomość języków HTML/PHP/CSS/MySQL (opisz jakie znasz, oraz w jakim stopniu): Znam się na nich bardzo dobrzę poniważ posiadałem 2 sieci, i inne trony internetowe.
6. Co chciałbym zrobić na stanowisku Admina Forum (uzasadnienie, konkretne propozycje): Wprowadzić spokój i miłą atmosferę na forum i żeby żaden użytkownik nie łamał regulaminu forum.
7. Czy miałeś już tak wysokie stanowisko? Jeżeli tak, to jakie masz doświadczenie?: Tak jak już pisałem posiadałem swoją sieć. Moje doświadczenie od 1 do 10 jest 10
8. Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać wybrany: Ponieważ jestem bardzo ambitnym i inteligentnym człowiekiem. Mam duże plany co do tej sieci. Bardzo lubię zajmować się forum i spędzać na nim czas. Nie karam za głupoty tylko za poważne sprawy. Mam dużo wolnego czasu który mogę poświecić na przesiadywanie na forum.
9. Czas który poświęcę dziennie (około): Od dziś od 2 do 6 godzin.
10. Coś o sobie: Mam na imię Rafał mam 15 lat własnie ukończyłem 2kl. gimnazjum. Interesuję się cs. Muzyką, Grafika i innymi ciekawymi bzdurami  mam swój własny motor HONDA CBR650F a w garażu stoi samochód ale do naprawy  to by było na tyle nie chce się rozpisywać.
11. Jesteś użytkownikiem tego forum? Jak nie, to skąd się dowiedziałeś o rekrutacji (portal): Tak jestem od dziś. Ponieważ dołączyłem do tej sieci.



Wróć do Admin Forum · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rekrutacja, admin forum, AF

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Witaj na ProjektSpark.pl ! Jesteś Gościem , a to znaczy że nie korzystasz ze wszystkich możliwych opcji.
Zaloguj się lub zarejestruj , aby korzystać w pełni funkcjonalności forum! To zajmie Ci tylko chwilkę!